kandydatów

Etat Diagnosta medyczny - badania słuchu

Firma: ACS AUDIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku:

Diagnosta medyczny - badania słuchu
Miejsce pracy: Wrocław
Twoje obowiązki:
  • wykonywanie badań słuchu
  • wykonywanie badań elektrofizjologicznych słuchu ABR/ASSR
  • diagnostyka uszkodzeń słuchu
  • wykonywanie badań zawrotów głowy VNG
  • informowanie o usługach Centrum Medycznego
  • współpraca z działami oraz pracownikami firmy
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: audiofonologia, logopedia z audiologią, protetyka słuchu
  • umiejętność wykonywania i interpretacji badań słuchu oraz badań i zawrotów głowy
  • znajomość zasad obsługi pacjenta
  • doskonała umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • cierpliwość, otwartość, życzliwość
  • biegła obsługa komputera
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub pracy z pacjentem - mile widziane
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie