kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 103085

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu

- narzędzia pracy: stanowisko komputerowe, kserokopiarka, faks

- oświetlenie naturalne i sztuczne

- pomieszczenie biurowe na parterze, toaleta na parterze przystosowana dla osób niepełnosprawnych, winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • prowadzi bieżącą ewidencję wydatków remontowych w celu zapewnienia pod względem finansowym prawidłowej realizacji zadań
  • sporządza bieżące dokumenty planistyczne i sprawozdawcze w zakresie gospodarki remontowej w celu zapewnienia aktualności informacji i prawidłowej realizacji zadania
  • prowadzi ewidencję dokumentacji technicznej, zabezpieczeń należytego wykonania umowy w celu zapewnienia aktualności informacji
  • wspomaga przygotowanie dokumentacji wstępnej inwestycji i remontów, programów funkcjonalno-użytkowych, specyfikacji i innych niezbędnych do zaplanowania i wdrożenia danego zadania
  • przygotowuje dokumentację związaną z pozyskiwaniem funduszy pomocowych w celu pozyskania dodatkowych środków na realizację zadania
  • wspomaga koordynatora w realizacji zadań bieżących zespołu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia związanego z obsługą finansową podmiotów gospodarczych lub administracji publicznej
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami finansowymi
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • zdolność do analitycznego myślenia
  • umiejętność redagowania pism
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą formalną i finansową procesów budowlanych