kandydatów

Etat Inżynier Wiodący

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Inżynier Wiodący
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów DCS dla Statków (HVAC, systemy maszynowni MAS, Systemy bezpieczeństwa ESD),
  • Raportowanie postępów prac do Kierownika Projektu,
  • Instalacja i konfiguracja programowa (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne) i sprzętowa rozproszonych systemów sterowania w siedzibie firmy jak i u klienta,
  • Praca u klientów zagranicznych (Francja, Niemcy, Norwegia, Włochy). Wyjazdy od 20-30% czasu pracy,
  • Nadzorowanie pracy zespołu inżynierskiego na projekcie,
  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem, procedurami jakościowymi, oczekiwaniami klienta,
  • Koordynacja i uczestnictwo w testach odbiorowych (iFAT, cFAT, SAT),
  • Uruchamianie i diagnostyka systemów sterowania (zdalnie i bezpośrednio w stoczni/ na statku),
  • Wsparcie klienta w zakresie doradztwa i prowadzenia szkoleń,
  • Wsparcie działu handlowego w przygotowaniu ofert (część techniczna)
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie na kierunku Inżynier automatyk lub Inżynier elektronik lub pokrewnym,
  • 5 lat doświadczenia w realizacji projektów DSC/ PLC (znajomość FBD, SFC),
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
Mile widziane :
  • Znajomość systemów PLC/ DCS dla statków,
  • Wiedza w zakresie technologicznym, procesowym, elektrycznym systemów MAS, HVAC, ESD,
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • doświadczenie na projektach zagranicznych.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej organizacji oferującej możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.