kandydatów

Etat Tłumacz w zespole wyrobów medycznych — język angielski

Firma: Ryszard Jarża Translations miejsce pracy: Siechnice

Ogłoszenie numer: 7315785, z dnia 2022-07-23

Firma Ryszard Jarża Translations (założona w 2000 roku) prowadzi jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością właściwy dla producentów wyrobów medycznych.

Tłumacz w zespole wyrobów medycznych — język angielski

Miejsce pracy: Siechnice

Opis stanowiska

Nasza propozycja jest skierowana do absolwentów i studentów ostatnich lat studiów filologicznych i pokrewnych, których interesuje specjalizacja w takich dziedzinach, jak technika medyczna, diagnostyka laboratoryjna i zarządzanie ochroną zdrowia. Jest to stanowisko atrakcyjne dla osób początkujących, gotowych pracować pod ścisłym nadzorem jakościowym. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia w zespole specjalistów z perspektywą przejścia na stanowisko w pełni samodzielne.

Wymagania

Zapraszamy, jeśli:

  • Masz ukończone studia wyższe, które przygotowują do pracy tłumacza, lub jesteś na ostatnim roku takich studiów (w tym drugim przypadku oferujemy płatny staż lub rozpoczęcie pracy na stanowisku asystenckim).
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe — również aktywność w trakcie studiów.
  • Chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku tłumaczeń z dziedziny techniki medycznej, diagnostyki laboratoryjnej, ochrony zdrowia i dziedzin pokrewnych.
  • Perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i biegle znasz język angielski. Tłumaczymy przede wszystkim na język polski!
  • Umiesz pracować pod presją czasu i dotrzymywać terminów.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Praca w firmie tłumaczeniowej innej niż wszystkie, która inwestuje w wewnętrzny zespół tłumaczy i specjalistów merytorycznych.
  • Ciekawe i zróżnicowane projekty: dokumentacja, oprogramowanie i badania kliniczne szerokiego spektrum wyrobów medycznych.
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczenia (również wewnętrznego oprogramowania naszych klientów).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (po 3-miesięcznym okresie próbnym możliwa praca częściowo zdalna).
  • Możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych, w tym studiów podyplomowych, indywidualnie uzgadniane dodatki pozapłacowe.
  • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze w Siechnicach pod Wrocławiem: gabinety 2-osobowe, ogród, własny parking, zorganizowany dowóz z centrum Wrocławia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-07-2022
Wyświetleń: 168