kandydatów

Etat Integration Tester

Firma: Power Media miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Integration Tester

Dla naszego Klienta, światowego leadera specjalizującego się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego, poszukujemy Integration Testera.

Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie na przykład w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Miejsce pracy: Wrocław (hybrydowo)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i dokumentowanie przypadków testowych i planów testowych dla integracji komponentów oprogramowania
  • Wykonywanie testów, raportowanie postępów i wyników końcowych
  • Zgłaszanie problemów i wspieranie programistów w analizie
  • Utrzymanie infrastruktury testowej

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w projektowaniu i dokumentacji przypadków testowych i test planów
  • Zrozumienie cyklu życia oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (PKUP 50%) lub B2B,
  • Pracę w modelu hybrydowym w biurze we Wrocławiu,
  • Pełne wyzwań, międzynarodowe projekty, które ułatwiają życie milionom ludzi na całym świecie,
  • Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualizmie,
  • Atrakcyjne świadczenia płacowe i pozapłacowe (m.in. prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, dofinansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych, szkolenia i kursy),
  • Możliwość pogłębiania umiejętności, praktycznego uczenia się wielu technologii i szerokiego zakresu dziedzin biznesowych,
  • Elastyczny czas pracy.
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs