kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu / Elektryk

Firma: CSM ZBROJARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Wrocław

CSM ZBROJARNIA jest firmą o profilu ogólnobudowlanym. Obszarem działalności firmy jest produkcja elementów zbrojenia do żelbetu. Mając do dyspozycji własny Zakład Produkcyjny realizujemy zlecenia kompleksowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem i budową nowej hali produkcyjnej pilnie poszukujemy:

Pracownik utrzymania ruchu / Elektryk
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze zadania:
  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn
  • Realizowanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn
  • Dbanie o powierzony materiał i mienie firmy
 Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektrycznym lub mechanicznym
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Ogólna znajomość zagadnień mechaniki
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji