kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. zakupów

Firma: Unique People miejsce pracy: Wrocław

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 15 miastach w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu, w samym centrum wrocławskiego rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. zakupów
Twoje zadania:
  • obsługa logistyczna zamówionych produktów we Wrocławiu,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • weryfikacja postępu zleconych prac Kontrahentom,
  • bieżąca współpraca z działem księgowym i działem operacyjnym,
  • wsparcie obszaru administracji w bieżących działaniach.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min średnie lub w trakcie studiów (mile widziane osoby ze studiów zaocznych),
  • umiejętność współpracy z ludźmi, komunikatywność,
  • otwartość i elastyczność,
  • skrupulatność i samodzielność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • długoterminową współpracę w największym call center w Polsce,
  • odpowiedzialne, rozwojowe stanowisko,
  • wsparcie przełożonego,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, karta rabatowa, ubezpieczenia grupowe,
  • przyjazną atmosferę i pyszną poranną kawę :)