kandydatów

Etat Magazynier z UDT (k/m)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Wrocław

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Szukasz nowych wyzwań? Masz uprawnienie UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier z UDT (k/m)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MAG/WRO/0722
Obowiązki:
  • obsługa magazynu automatycznego oraz magazynu paletowego wysokiego składowania,
  • kompletowanie zamówień,
  • wprowadzanie dostaw na stan magazynowy,
  • obsługa systemów magazynowych (WMS/ SAP),
  • załadunek/ rozładunek dostaw,
  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania,
  • usuwanie awarii.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze wózków widłowych,
  • uprawnień UDT (wysoki skład),
  • możliwości dojazdu do zakładu zlokalizowanego we Wróblowicach,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze systemów SAP oraz WMS.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z zakładem pracy,
  • stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe,
  • możliwość rozwoju,
  • dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, kawę i herbatę, bezpłatny parking,
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego.