kandydatów

Etat Pracownik magazynu / logistyk

Firma: Tornos Technologies Poland Sp. z o.o miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Szwajcarski producent maszyn CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu / logistyk
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad obszarem magazynowania
  • Przyjmowanie dostaw
  • Zaopatrywanie linii produkcyjnej
  • Pakowanie i organizacja wysyłek zwrotów części zamiennych
  • Raportowanie w systemie SAP
  • Organizowanie transportu
  • Nadzór i realizacja obiegu odpadów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Doświadczenie w organizacji transportu
  • Uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu oparta również na pracy zespołowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość komputerowych programów biurowych (MS Office)
Oferta:
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Praca na jedną zmianę (od 7:00 do 15:00)
  • Pracę z energicznym i zorientowanym na działanie zespołem
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • Zestaw benefitów opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
Dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywaneprzez rok od jej zakończenia dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowekandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie zwybranymi osobami. Prosimy o przesyłanie CV i innych dokumentów z oświadczeniem zawierającym zgodę naprzetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w związkuz rekrutacją na stanowisko serwisant maszyn CNC przez spółkę Tornos Technologies Poland sp. z o.o. orazspółki z grupy Tornos, jak również dla potrzeb kolejnych rekrutacji prowadzonych w ciągu roku od dniazamknięcia rekrutacji na stanowisko, w związku z którym przesłane zostają dokumenty.
Informujemy, że dokumenty bez udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie podlegająrozpoznaniu.