kandydatów

Etat Operator Produkcji

Firma: Smart Work Sp. z o.o. Agencja Pracy miejsce pracy: Oleśnica

Ogłoszenie numer: 7297347, z dnia 2022-07-19

Smart Work sp. z o.o. należy do najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora usług HR. Dzięki systematycznemu zwiększaniu zasięgu działania, skutecznie dostarczamy nasze usługi do wielu obszarów rynku. Nasz Zespół koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Partnerów Biznesowych. Realizujemy zamówienia i zlecenia dla Klientów polskich i zagranicznych, działając w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe.

Obecnie prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska

Twoje główne zadania:

  • obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • realizowanie bieżących planów produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • zgłaszanie awarii oraz niezgodności

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • otwartości na przyswajanie nowej wiedzy
  • znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • dokładności, skrupulatności

Oferujemy

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie podstawowe od 4413 zł brutto
  • profesjonalne szkolenia wprowadzające i rozwojowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stabilność i możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre warunki pracy
  • przyjazną i partnerską atmosferę
  • dofinansowanie do posiłków i napojów
  • organizacja zakwaterowania po stronie agencji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2022
Wyświetleń: 132