kandydatów

Etat Asystentka Zarządu

Firma: CMP Holding Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

CMP Holding Sp. z o.o. jest wielomarkową grupą dealerską, zajmującą się sprzedażą samochodów nowych, używanych, obsługą posprzedażną oraz sprzedażą usług finansowych zlokalizowaną we Wrocławiu ul. Karkonoska 45.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania biura, szczególnie w zakresie obiegu korespondencji i informacji,
  • prowadzenie kalendarza i organizowanie spotkań biznesowych,
  • nadzór nad bieżącą listą zadań i terminów,
  • organizacja podróży służbowych ,
  • przygotowywanie pism, formularzy, redakcja umów i innych dokumentów,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów księgowych,
  • zarządzanie zakupami biurowymi,
  • współpraca z kancelarią prawną.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie kierunek Prawo, (warunek konieczny bardzo dobra znajomość spółek prawa handlowego , cywilnego oraz procedury cywilnej),
  • doświadczenie na stanowisku związanym z asystą biurową,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość biegłej obsługi komputera oraz sprzętów i programów biurowych,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • nienaganna kultura osobista,
  • samodzielność,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • umiejętności planowania, a także zarządzania swoim czasem oraz pracą.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji/umiejętności i zaangażowania w pracę.