kandydatów

Etat Kasjer – Fakturzysta

Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A. miejsce pracy: Wrocław

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kasjer – Fakturzysta
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: RE/WR
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • obsługa terminali płatniczych
  • gromadzenie, rejestracja informacji i dokumentacji oraz ich przetwarzanie,
  • przygotowywanie zestawień i raportów,
  • współpraca z działem handlowym oraz księgowością w zakresie obiegu dokumentów,
  • zachowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • bieżący kontakt z działem finansowym
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • pożądane cechy: sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • biegła znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy: praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet socjalny obejmujący, min. karty benefit, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami, bony świąteczne, paczki dla dzieci