Etat Specjalista / Specjalistka – asystent / asystentka ds. finansowych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Zarządzania Politechniki Wrocławskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka – asystent / asystentka ds. finansowych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SA/W8/82/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę finansową wydziału.

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa finansowa budżetów jednostek wydziałów oraz projektów naukowo-badawczych,
  • przygotowanie dokumnetacji do rozliczeń,
  • współpraca z wydziałowym działem zakupów oraz koordynatorem ds. zamówień publicznych,
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych związanych z wypłatą wynagrodzeń w ramach projektów,
  • kontrola kosztów w poszczególnych obszarach zleceń w powuiazaniu z harmonogramem wydatków,
  • analiza i weryfikacja poszczególnych kosztów (zapisów księgowych) pod wzgledem merytorycznego zakwalifikowania,
  • wystawianie i roliczanie delegacji,
  • sprawdzanie zamówień jednostki w zakresie wstępnej kontroli źródła finansowania,
  • kontrola dokumentów w zakresie stosowania procedur finansowo-księgowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata pracy na uczelni, w tym min. 2 lata w obsłudze finansowej jednostki,
  • znajomość systemu Teta,
  • znajomość prawa finansowego, przepisów podatkowych i polskich standardów rachunkowości,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość specyfiki pracy uczelni,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym i miłym zespole,
  • możliwość udziału w szkoleniach w celu podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (13-tka, dofinansowanie do wypoczynku).
Wszystkie CV powinny zawierać poniższą klauzulę RODO *:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

* CV nie zawierające powyższej klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.