kandydatów

Etat Portier

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Politechnika Wrocławska poszukuje osób do pracy w Dziale Domów Studenckich na stanowisko:

Portier
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DDS/P/86/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę portierni w Domu Studenckim Politechniki Wrocławskiej, dozór nad mieniem oraz pilnowanie powierzonego obiektu.

Zakres obowiązków:
  • kontrolowanie wejść i wyjść na teren akademika,
  • podejmowanie odpowiednich działań w stosunku do osób naruszających zasady obowiązujące w domu studenckim,
  • prowadzenie apteczki w razie potrzeby udzielenia pierwszej pomocy,
  • kontrolowanie zabezpieczeń pomieszczeń,
  • podejmowanie odpowiednich działań w przypadku pożaru, awarii,
  • w okresie zimowym usuwanie śniegu przed domem studenckim,
  • udzielanie informacji studentom,
  • obsługa systemów przeciwpożarowych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych, weekendy i święta,
  • sumienność, rzetelność , odpowiedzialność,
  • komunikatywność, nienaganna kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym, w pełnym lub niepełnym (3/4 etatu) wymiarze czasu pracy,
  • pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.
Wszystkie CV powinny zawierać poniższą klauzulę RODO *:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

* CV nie zawierające powyższej klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.