Etat Specjalista ds. rozwoju sprzedaży (m/f/d) / Sales Development Specialist

Firma: Cognex Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7283163, z dnia 2022-07-15

Firma Cognex Corporation jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju kamer przemysłowych oraz oprogramowania do identyfikacji i przetwarzania obrazu. Nasze produkty są niezbędnymi elementami automatyzacji procesów produkcyjnych (motoryzacja, produkcja układów scalonych), monitorowania jakości produktów (kontrola 3D płytek elektronicznych), cyfryzacji procesów logistycznych (wykrywanie i transport paczek) i wielu innych. Przemysł 4.0, IIoT (Industrial Internet of Things) i Connected Factory to nasze główne obszary działalności.

Chciałbyś poznać nas, nasze produkty i systemy? W takim razie obejrzyj nasz film: https://jobs.cognex.com

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży (m/f/d) / Sales Development Specialist

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

 Czy chciałbyś pracować dla światowego lidera w dziedzinie automatyzacji i technologii wizyjnej? Jeśli chcesz być częścią wspaniałego zespołu, aplikuj jako:

Twoje zadania

Jako specjalista ds. rozwoju sprzedaży będziesz odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań wizyjnych i identyfikacyjnych firmy Cognex w branży automatyki przemysłowej dla szybko rozwijających się gałęzi przemysłu. Jest to stanowisko związane ze sprzedażą wewnętrzną, obejmujące określony obszar i grupę klientów końcowych, partnerów, integratorów systemów, producentów OEM i dystrybutorów. Do Twoich obowiązków będzie należało identyfikowanie, nawiązywanie kontaktów i rozwijanie nowych kontaktów strategicznych oraz wspieranie zespołu sprzedaży terenowej w przekształcaniu tych kontaktów w klientów.

Aby pomóc Ci w profesjonalnym identyfikowaniu i konsultowaniu się z potencjalnymi klientami, przejdziesz trwające od 12 do 18 miesięcy szkolenie wewnętrzne. W tym czasie poznasz wszystkie produkty Cognex, ich zalety oraz korzyści, jakie przynoszą klientom. Zostaniesz również intensywnie przeszkolony w zakresie prowadzenia rozmów doradczych. Jako inżynier ds. rozwoju sprzedaży, który osiągnął sukces, jesteś idealnym kandydatem do objęcia stanowiska w terenie lub innych odpowiedzialnych zadań i stanowisk w firmie Cognex.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wspieranie zespołu sprzedaży
  • Kwalifikacja i przetwarzanie zapytań od klientów
  • Proaktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów przez telefon
  • Telefoniczne wsparcie naszych regionalnych partnerów handlowych
  • Utrzymywanie danych dotyczących sprzedaży i klientów w naszym systemie CRM.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ukończenie wyższej szkoły biznesu
  • Silne powiązania z branżą sprzedaży i dystrybucji
  • Zdolność do samodzielnej pracy - po ukończeniu szkolenia
  • Wysoki stopień odpowiedzialności za siebie i efektywne zarządzanie czasem
  • Gracz zespołowy, zaangażowanie i elastyczność
  • Silna osobowość komunikacyjna
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, itp.)
  • Wymagana znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym, dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Doskonały rozwój kariery w firmie będącej światowym liderem na rynku rozwiązań IIoT i Connected Factory
  • Doskonały rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowym, wielokulturowym zespole
  • Bezpieczną i zorientowaną na przyszłość pracę z ponadprzeciętnymi zarobkami
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Wyjątkowa kultura korporacyjna zorientowana na pracowników - "Work Hard, Play Hard, Move Fast"!