kandydatów

Etat Młodszy Księgowy - Specjalista ds. Kadr

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Wrocław

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna organizacja, która kreuje trendy na polskim rynku artykułów dziecięcych. Dostarczająca klientom produkty wyróżniające się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i wyszukanym wzornictwem. Firma, którą tworzą kreatywni ludzie z pasją, zorientowani na tworzenie środowiska pracy charakteryzującego się przyjazną i pozytywną atmosferą, w której wspiera się pracowników i bardzo dba o ich rozwój.

W związku z jej rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy specjalisty ds. kadr i księgowości. Osoby zaangażowanej w powierzone obowiązki, dobrze zorganizowanej i ukierunkowanej na rozwój kariery zawodowej w obszarze kadr oraz księgowości.

Młodszy Księgowy - Specjalista ds. Kadr
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej przy wsparciu przełożonego
  • Nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji kadrowej
  • Sporządzanie dokumentów kadrowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników lub umów cywilno-prawnych
  • Kontrola aktualności badań medycyny pracy i szkoleń BHP
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych do archiwizacji
  • Wsparcie w obszarze księgowości dla zespołu prowadzącego pełną księgowość
  • Przykładowe zadania z obszaru księgowości: współudział w księgowaniu wyciągów bankowych, księgowaniu faktur, innych dokumentów źródłowych
  • Praca w systemie Comarch ERP XL / Optima
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa i zagadnień kadrowo – księgowych i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
  • Mile widziane jest doświadczenie bądź praktyka w biurze rachunkowym
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL i/lub Optima
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, wysoki poziom odpowiedzialności, etyki zawodowej oraz kultury osobistej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Pozytywne nastawienie do działania i realizacji zadań
  • Otwartość i chęć ciągłego rozwoju oraz uczenia się nowych rzeczy
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Wymarzone środowisko do pracy i rozwoju (przyjazne szefostwo, koleżeństwo i cała organizacja)
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Budżet szkoleń grupowych i indywidualnych oraz integracyjnych
  • Dostęp do produktów z oferty firmy w atrakcyjnych cenach
  • Hybrydowa organizacja czasu pracy
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.