kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac/ Payroll Specialist

Firma: Eagle Recruitment miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient to międzynarodowa firma outsourcingowa, specjalizująca się w obszarze księgowości oraz kadr i płac. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalisty ds. kadr i płac
Specjalista ds. kadr i płac/ Payroll Specialist
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników powierzonych klientów,
  • sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne)
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON),
  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z powierzonymi klientami,bieżąca współpraca z menadżerem zespołu
Wymagania pracodawcy
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej,
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,
  • znajomość MS Office i programu Płatnik,
  • nastawienie na współpracę w zespole.mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym
Pracodawca oferuje
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w szkoleniach i projektach rozwojowych,
  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języków obcych, ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,możliwość pracy z klientem anglojęzycznym
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.