kandydatów

Etat Java Software Developer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Wrocław

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Nasi Eksperci dostarczają innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na wzrost efektywności biznesowej naszych Klientów.

ASTEK Polska przenosi na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, w oparciu o wieloletnie działanie Grupy ASTEK na arenie międzynarodowej. Dzięki zbieranemu od 1988 roku doświadczeniu z zakresu konsultingu IT oraz inżynierii oprogramowania zdobytemu w 13 krajach, jesteśmy ekspertami w outsourcingu IT.

Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych.

Zakres usług:

  • Outsourcing specjalistów IT
  • Team Leasing
  • Managed Service
  • Fixed Price

Biura ASTEK w Polsce: Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa (HQ), Wrocław.
Lokalizacje ASTEK na świecie: Australia, Belgia, Chiny, Dubaj, Francja, Kanada, Mauritius, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Wietnam.

Stań się częścią międzynarodowej grupy specjalistów IT, liczącej ponad 3000 pracowników i aplikuj do nas.

Java Software Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Lokalizacja: Praca 100% zdalna

Stawka: 1100 zł netto+VAT/dzień/B2B lub Umowa o pracę

Start : ASAP/ 1 miesiąc / 3 miesiące

Angielski - B1 (polski projekt)

Projekt - długofalowa współpraca

Projekt:

Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za procesy realizowane w ramach obszaru Bazy Wiedzy (obecnie LifeRay) i Notyfikatorów, w technologii microserwisów - (na platformie K8S). Planowany duży projekt refaktoru/migracji BazyWiedzy na mikroserwisy.

Projekt ma charakter stały, a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności zarządzanych aplikacji oraz ich refaktor.

Zadania:
  • Tworzenie GUI w Javie z wykorzystaniem Swing w Netbeans
  • Rozwój Backendu w Javie
  • Generowanie raportów za pomocą Jaspersoft Studio
  • Zapewnienie kompatybilności interfejsów w rozległym systemie rozproszonym
  • Analiza baz danych PostgresQL,
  • Tworzenie (Groovy) skryptów do rozwiązywania spraw dotyczących wsparcia,
  • Wsparcie w programowej obsłudze komponentów centralnych,
  • Rozszerzenie i udoskonalenie obecnych procesów w oprogramowaniu oraz w samym rozwoju,
  • Wdrożenie CI w środowisku Jenkins
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku Java 8 do 11
  • Dobre umiejętności analityczne oraz zrozumienie kodu i technologii
  • Doświadczenie z następującymi technologiami - w kontekście utrzymania ruchu koncentrujemy się na szerokiej wiedzy z zakresu następujących technologii:
    • JBoss 4.x, EJB2.1, JSF, Struts&Tiles,
    • Vaadin 7, JEE, JPA
    • Oracle 12, PostgreSQL, H2 Database, JasperReports
  • Wiedza z zakresu administracji systemami Linux i Windows
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci