kandydatów

Etat Consultant IT z językiem włoskim

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Wrocław

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

ASTEK Polska jest czołowym dostawcą usług IT i konsultingu. Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

W związku z rozwojem firmy ASTEK Polska, poszukiwana osoba na stanowisko:

Consultant IT z językiem włoskim

Lokalizacja: Praca w 100% zdalna (możliwość pracy z warszawskiego biura)

Stawka: do 8000 zł brutto/miesięcznie

Celem projektu jest zapewnianie wysokiej jakości zdalnego wsparcia informatycznego (głos, czat i poczta elektroniczna) dla użytkowników wewnętrznych, którzy pracują w szybko zmieniającym się, wymagającym środowisku.

Obowiązki:
  • Zapewnianie zdalnym użytkownikom wsparcia telefonicznego, mailowego i na czacie
  • Wykorzystywanie standardowej metodologii rozwiązywania problemów do rozwiązywania problemów klientów
  • Zrozumienie problemu
  • Zrozumienie, co jest powszechnie wiadome na temat problemu
  • Rozwiąż problem, podziel się swoim doświadczeniem
  • Rozwiązywanie i usuwanie problemów związanych z systemem iOS i urządzeniami mobilnymi
  • Korzystanie z narzędzi do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) w celu zarządzania i obsługi urządzeń mobilnych użytkowników końcowych
  • Rozwiązywanie i usuwanie problemów z łącznością i siecią VPN
  • Używanie narzędzi do zarządzania VPN / tokenami w celu administrowania i wspierania dostępu VPN użytkowników końcowych
  • Rozwiązywanie i usuwanie problemów z funkcjonowaniem aplikacji
  • Dokumentowanie zgłaszanych problemów i świadczonych usług w systemie zarządzania usługami IT (Remedy)
  • Przegląd, walidacja, aktualizacja i tworzenie artykułów wiedzy w celu ułatwienia dokładnego i solidnego dzielenia się wiedzą
  • Współtworzenie i moderowanie wymiany informacji o problemach i rozwiązaniach na forach takich jak MS Teams, Yammer, SharePoint
  • Pomaganie klientom w konfiguracji drukarek domowych/bezprzewodowych na laptopach i iPadach
  • Współpracę z zespołami funkcjonalnymi w celu rozwiązywania problemów na poziomie aplikacji lub systemu
  • Wspieranie klientów poprzez identyfikowanie wspólnych problemów i pracę w ramach przedsiębiorstwa w celu wyeliminowania ich w przyszłości
  • Przekazywanie rozmówcom pomocnych wskazówek lub najlepszych praktyk biznesowych
  • Udzielanie pomocy dzwoniącym w przypadku blokady konta lub urządzenia
  • Pomoc użytkownikom w resetowaniu haseł.
  • Zapewnienie jakości we wszystkich aspektach swojej pracy poprzez zachowanie zgodności ze wszystkimi wymogami jakościowymi
Wymagania:
  • 5+ lat + doświadczenie we wspieraniu aplikacji na iPada, iPhone'a oraz laptopy i inne urządzenia mobilne Ponad 2 lata wsparcia telefonicznego dla zdalnego użytkownika, z możliwością zdalnego sterowania lub bez
  • Gruntowna znajomość systemu operacyjnego iOS, jego aktualizacji i rozwiązywania problemów.
  • Umiarkowana wiedza na temat systemu operacyjnego Android, jego aktualizacji i związanych z tym rozwiązywaniem problemów.
  • Wiedza na temat rozwiązywania problemów VPN związanych z Pulse Secure, VPN On demand, klientem Pulse itp. na iPadach i laptopach
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z sieciami bezprzewodowymi i przewodowymi.
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie narzędzi, takich jak konsola MDM Airwatch do zarządzania urządzeniami mobilnymi użytkownika
  • Możliwość naprawienia podstawowych problemów ze sprzętem iPada i iPhone'a podczas samego połączenia i podjęcia decyzji o skierowaniu innych do wsparcia lokalnego / Apple
  • Praktyczne doświadczenie w narzędziu do zarządzania usługami IT, takim jak Remedy 8.1 lub 9
  • Doskonała obsługa klienta i umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne
  • Doświadczenie w pomocy użytkownikom w rozmowach telefonicznych, e-mailach i czatach
  • Doświadczenie współpracy z wielofunkcyjnymi zespołami w przypadku eskalacji problemów z aplikacjami sprzedażowymi.
  • Możliwość pracy w wydłużonych godzinach w razie potrzeby (dostępność na 1 i 2 zmianie)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci