kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i transportu

Firma: MT Recycling Plastics Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

MT Recycling Plastics to spółka, która powstała z myślą o ochronie środowiska i możliwości przetworzenia jak największej ilości odpadów tworzyw sztucznych. Zajmujemy się skupem tworzyw sztucznych z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Czech i innych państw europejskich., które docelowo sprzedajemy do krajów Azjatyckich.

Specjalista ds. logistyki i transportu
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa operacyjna zleceń transportowych
  • Bieżąca współpraca z dostawcami transportu
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i ciągłe poszukiwanie usprawnień
  • Generowanie raportów, analiza danych i raportowanie wskaźników
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Ukończone studia wyższe, mile widziane w obszarze logistyki
  • Mile widziane doświadczenie w transportach morskich/drogowych
  • Znajomość branży transportowej
  • Dobra znajomość Excela
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na pracę zespołową
  • Dokładność i skrupulatność
  • Elastyczność i umiejętność dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość używania i doskonalenia jęz. angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w projekcie typu green field
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę, premie kwartalne i roczne
  • Dobrą atmosferę, kawę, herbatę, komfortowe biuro, własne miejsce parkingowe