kandydatów

Etat Analityk Internetowy

Firma: Nowa Itaka Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Analityk Internetowy

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Twoje stanowisko:

E-commerce w Itace stawia na innowacyjność, dzięki czemu rozwiązania stosowane na stronie internetowej Itaki są często działaniami pionierskimi w branży turystycznej, a obrane kierunki rozwoju przynoszą wzrost sprzedaży online. Jeśli interesuje cię twórcza i kreatywna praca dołącz do nas jako Analityk Internetowy.

Twoje zadania:
  • analiza danych o ruchu w serwisie itaka.pl w oparciu m.in. o GA, GTM, HotJAR
  • przygotowywanie analiz i raportów na podstawie pozyskanych danych
  • rekomendacja działań biznesowych na podstawie analizy danych i wyciągniętych z nich wniosków
  • optymalizacja konwersji (CRO) e-commerce i prowadzonych kampanii
  • konfiguracja i monitorowanie celów oraz zdarzeń w serwisach
  • monitorowanie i weryfikacja kluczowych KPI
  • optymalizacja/identyfikowanie obszarów do poprawy/ Customer Journey we współpracy z zespołem UX/UI
  • przeprowadzanie testów A/B/X
Nasze wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w analityce internetowej
  • znajomość tematyki conversion optimization
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia testów A/B i analizy heatmap
  • znajomość Google Analytics (również GA4), Google Tag Manager, Google Optimize, Google Data Studio
  • zaawansowana znajomość Ms Excel
  • praktyczna wiedza z zakresu User Scoring, Marketing Automation i Lead Nurturing
  • znajomość trendów e-commerce
  • znajomość języka angielskiego – co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Dla Ciebie:
  • udział w innowacyjnym projekcie
  • możliwość rozwoju i udziału w zewnętrznych szkoleniach branżowych
  • elastyczne podejście do formy współpracy, to Ty decydujesz czy ma to być umowa o pracę czy B2B
  • duża swoboda w podejmowaniu decyzji
  • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej w Opolu, Wrocławiu lub w Warszawie
  • dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich
  • pakiet benefitów: Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie, Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach