kandydatów

Etat Zastępca Kierownika Sklepu

Firma: ALDI Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Zastępca Kierownika Sklepu

Jako Zastępca Kierownika Sklepu będziesz analizować i planować zadania, jednocześnie budując przestrzeń, w której pracownicy budują relacje.

Twoje zadania
  • Pełnienie obowiązków kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności w sklepie.
  • Organizacja pracy zespołu.
  • Bieżąca obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie, wypiekanie pieczywa).
  • Obsługa klientów na sali sprzedaży oraz stanowiska kasowego.
  • Kontrola jakości i świeżości produktów.
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w branży handlowej oraz w obsłudze klienta.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na realizację celów.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.
Oferujemy
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony
  • Karta przedpłacona na zakupy w ALDI
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Życzliwa atmosfera pracy
Napędza Cię życzliwość? Aplikuj i zmieniaj ALDI z nami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2022
Wyświetleń: 136