kandydatów

Etat Mechanik polowy

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 latjest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik polowy
Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: region południowo-zachodni

Biuro: Wrocław

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
Zakres obowiązków:
  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem