kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: "ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7206942, z dnia 2022-06-28

Elektromonter

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Prace budowlane remontowe i eksploatacyjne na sieci i urządzeniach nN
  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych
  • Montaż tras kablowych oraz układanie kabli
  • Obsługa narzędzi, np. pilarka spalinowa, zagęszczarka itp.
  • Obsługa sprzętu, np. podnośnik montażowy, minikoparka itp.

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ średnie techniczne o profilu elektrycznym
  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
  • Pracę na terenie Wrocławia
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szkolenia oraz kursy
  • Możliwość uczestnictwa w realizacji inwestycji użyteczności publicznej