Etat Specjalista / Specjalistka ds. serwerów i usług katalogowych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Informatyzacji Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. serwerów i usług katalogowych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SSUK/DZI/06/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie usługami katalogowymi, serwerami oraz ochroną antywirusową Politechniki Wrocławskiej.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie, utrzymanie oraz rozwój infrastruktury AD,
  • administrowanie systemami operacyjnymi z rodziny MS Windows, Linux,
  • zarządzanie, utrzymanie oraz rozwój infrastruktury menadżera tożsamości IDM oraz funkcjonalności z nim powiązanych,
  • zarządzanie, utrzymanie oraz rozwój infrastruktury systemu antywirusowego,
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej realizowanych zadań,
  • wsparcie przy wdrażaniu i rozwijaniu polityki bezpieczeństwa,
  • monitorowanie, utrzymanie dostępności i ciągłości oraz kontroli poziomu bezpieczeństwa usług katalogowych oraz systemu antywirusowego.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu systemem AD i systemami operacyjnymi,
  • znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji i wyszukiwanie informacji.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość szkoleń zwiększających kompetencje zawodowe,
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • możliwości rozwoju jako administrator systemowy,
  • zdobycie cennych doświadczeń z zakresu zarządzania złożoną, zaawansowaną infrastrukturą katalogową obejmującą ponad 30.000 użytkowników,
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń (13-tka, dofinansowanie do wypoczynku),
  • świetną atmosferę.
Wszystkie CV powinny zawierać poniższą klauzulę RODO *:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

* CV nie zawierające powyższej klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.