kandydatów

Etat Konserwator / Recepcjonista

Firma: ARS SYSTEM FM Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7180545, z dnia 2022-06-22

Nasza firma zajmuje się obsługą techniczną obiektów przemysłowych, handlowych oraz hotelowych.

Konserwator / Recepcjonista

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Witanie gości i najemców budynku.
  • Obchody wnętrza budynku.
  • Obchody terenu zewnętrznego.
  • Monitoring bezpieczeństwa budynku.
  • Nadzór i bieżące porządkowanie pomieszczeń, w których składowane są odpady.
  • Manualna obsługa bramy garażowej oraz drzwi wejściowych do budynku.
  • Nadzorowanie funkcjonowania systemu kontroli dostępu do budynku oraz centrali p.poż.
  • Prowadzenie ewidencji osób wchodzących i opuszczających budynek.
  • Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich.

Wymagania

  • Kultura osobista.
  • Rzetelność i sumienność.
  • Umiejętność wykonywania drobnych prac konserwatorskich typu „złota rączka”.

Oferujemy

  • Strój firmowy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie poszerzającej swoje usługi.
  • Przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika.