kandydatów

Etat Pracownik magazynowy

Firma: inmotion sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7170216, z dnia 2022-06-21

inmotion sp. z o.o. sp.k.

Spółka inmotion jest obecna na polskim rynku od 2008 roku – od samego początku specjalizujemy się w sprzedaży odzież, obuwia i artykułów sportowych. Posiadamy własny sklep internetowy inmotion.pl oraz jesteśmy obecni na portalu allegro.pl.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień : detaliczne / B2B
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • rozkładanie produktów na regały
  • prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego
  • kontrola jakości stanu magazynowego
  • dbanie o powierzony towar i zachowanie czystości na magazynie

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność i zaangażowanie w pracę
  • inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja i chęć do pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózek UDT

Oferujemy

  • umowa zlecenie na okres próbny – po okresie próbnym umowa o pracę
  • dni pracy (poniedziałek - piątek, 1 sobota w miesiącu w zamian za dzień wolny w tygodniu), wybrane niedziele (dodatkowo płatne)
  • system premiowania po trzech miesiącach pracy
  • terminowość wypłat wynagrodzeń i premii
  • stabilność zatrudnienia i miłą atmosferę pracy
  • zniżki na firmowe produkty

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2022
Wyświetleń: 143