kandydatów

Etat Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Firma: MT Recycling Plastics Sp. z o.o. miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

MT Recycling Plastics to spółka, która powstała z myślą o ochronie środowiska i możliwości przetworzenia jak największej ilości odpadów tworzyw sztucznych. Zajmujemy się skupem tworzyw sztucznych z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Czech i innych państw europejskich., które docelowo sprzedajemy do krajów Azjatyckich.

Specjalista ds. gospodarki magazynowej
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Opis stanowiska:
  • Szczegółowe administrowanie stanami magazynowymi firmy
  • Planowanie oraz weryfikacja zasobów
  • Przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki
  • Wprowadzenie do systemu danych dotyczących stanu magazynowego
Wymagania:
  • Komunikatywność
  • Zdolności Negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność posługiwania się programami magazynowymi- mile widziane
  • Znajomość zagadnień z logistyki oraz dystrybucji
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji.
  • Możliwości rozwoju w interesującej branży związanej z recyklingiem.
  • Dobrą atmosferę, kawę, herbatę, owoce.
  • Możliwość doskonalenia języków obcych w codziennej pracy.