kandydatów

Etat Specjalista ds. Ofert

Firma: HENRY KRUSE Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Ogłoszenie numer: 7133751, z dnia 2022-06-13

HENRY KRUSE Sp. z o.o.

Firma Henry Kruse Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków do utrzymania czystości i higieny.  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Centrala firmy wraz z magazynem centralnym znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Posiadamy oddziały w Markach i Skawinie. W asortymencie posiadamy produkty najwyższej jakości, pochodzące od producentów krajowych i zagranicznych.

Specjalista ds. Ofert

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert dla strategicznych klientów firmy
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Przygotowywanie ofert dla Przedstawicieli Handlowych
  • Tworzenie cenników i katalogów
  • Analiza cen, wprowadzanie i aktualizacja dopłat

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Ofert i Dziale Sprzedaży
  • Umiejętność tworzenia ofert
  • Doświadczenie w tworzeniu cenników i dopłat
  • Znajomość Excela
  • Samodzielność i dokładność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Premie uznaniowe
  • Premie świąteczne 2 razy w roku
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Bezpłatny parking
  • Kompleksowe szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Narzędzia niezbędne do pracy