kandydatów

Etat Informatyk / Informatyczka

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski

ogłasza konkurs na stanowisko

informatyka(-czki)

w Instytucie Matematycznym Wydziału Matematyki i Informatyki

Informatyk / Informatyczka
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: informatyk_88_IM.WMI

Nazwa stanowiska: informatyk

Główne obowiązki:
  • Instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem Linux/MS Windows,
  • Administrowanie kontami użytkowników.
  • Bieżący nadzór, ewidencja i administracja posiadanych przez pracodawcę sprzętów, programów komputerowych i licencji.
  • Przygotowywanie komputerów i innych niezbędnych sprzętów do zajęć dydaktycznych.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.
Wykształcenie:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Wymagania konieczne:
  • Umiejętność instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego.
  • Znajomość Linuxa (debian/Ububtu) i Windowsa.
  • Znajomości zagadnień sieci LAN.
  • Samodzielność w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów, umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęci do poznawania nowych technologii IT.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (swobodne czytanie dokumentacji technicznej).
Wymagania pożądane:
  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Preferencyjne pożyczki