kandydatów

Etat Pracownik Utrzymania Czystości

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Oleśnica

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca umowa zlecenie/umowa o pracę
  • Elastyczne godziny,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Typowe sprzątanie pomieszczeń biurowych : zamiatanie, sprzątanie biur, toalet, korytarzy, mycie przeszkleń.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Szef Kuchni – żywienie zbiorowe w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 20-02-2023
Etat Szef Kuchni / Kierownik Obiektu / Kantyny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska 18-01-2023
Etat Szef Kuchni / Kierownik Obiektu / Kantyny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 18-01-2023
Etat Pracownik Gospodarczy / Konserwator w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 19-09-2022
Etat Technik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Wrocław 13-09-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2022
Wyświetleń: 164