Etat Asystentka / Asystent ds. Księgowości [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Asystentka / Asystent ds. Księgowości [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Ewidencja operacji gospodarczych
  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych
  • Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości

Oferujemy:

  • Dogodna lokalizacja
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17), a także pracę w modelu hybrydowym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę