kandydatów

Etat Specjalista ds. Roszczeń

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds. Roszczeń

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku we Wrocławiu w Dziale Realizacji Robót Budowlanych.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie biura Kierownika Projektu/Budowy
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji kontraktowej, w szczególności umów kontraktowych
  • Przygotowywanie i archiwizowanie korespondencji
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktów, w tym dokumentacji roszczeniowej
  • Analiza kontraktu według FIDIC i obowiązujących procedur roszczeniowych
  • Występowanie z roszczeniami na zasadach określonych w kontrakcie oraz Kodeksie Cywilnym (w tym zebrania i weryfikacja stosownych dokumentów)
  • Koordynacja działań z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy i Działem Prawnym
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

Profil kandydata

  • Absolwent szkoły średniej lub uczelni wyższej na kierunku Budownictwo z chęcią zdobycia doświadczenia w organizacji budowy lub absolwent Prawa z doświadczeniem w zakresie wykonawstwa budowlanego
  • Mile widziany rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość FIDIC oraz procedur z nim związanych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP mile widziana
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Doładowanie karty przedpłaconej dwa razy w roku
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci