kandydatów

Etat Doradca ds. sprzedaży samochodów

Firma: IMPWAR SP. Z O.O. miejsce pracy: Wrocław

Autoryzowany Dealer marki NISSAN

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Doradca ds. sprzedaży samochodów
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa klienta z naciskiem na dokładną analizę potrzeb
  • Realizacja celów ilościowych oraz jakościowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Systematyczna praca w systemie CRM
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • Umiejętność swobodnej prezentacji produktów
  • Wysokie zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz budowaniu długofalowych relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera, programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w oparciu o podstawę + prowizje
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Regularny program szkoleń
  • Certyfikację
  • Praca w młodym, uśmiechniętym i energicznym zespole