kandydatów

Etat Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Lerta miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą branży energetycznej, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania informatyczne budujemy i dostarczamy na rynek nowoczesne produkty dla wytwórców OZE oraz odbiorców zielonej energii. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. Wirtualna elektrownia to między innymi, inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych. W skład wirtualnych elektrowni wchodzić mogą niemal wszystkie rodzaje dostępnych dziś technologii wytwarzania energii w tym energii słonecznej.

Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku. Jeśli podoba Ci się praca w naszym rosnącym i ambitnym zespole zapraszamy do aplikowania.

Inżynier wsparcia sprzedaży
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie techniczne klienta w zakresie sprzętowym oraz aplikacyjnym (wysokopoziomowym konfigurowaniu systemu)
  • projektowanie torów pomiarowych, układów teletechnicznych, automatyki przemysłowej i budynkowej
  • uruchamianie procesu montażu nowych urządzeń typu szafy/ rozdzielnice, wybór i  kontakt z podwykonawcami
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych
  • proponowanie koncepcji i rozwiązań technicznych na etapie ofertowania
  • współpraca z działem handlowym
  • okazjonalne wizyty u klienta, wizje lokalne

WYMAGANIA:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowiskach o zbliżonym zakresie obowiązkóww branży energetycznej /OZE, elektroenergetycznej lub pokrewnej
  • doświadczenie w tworzeniu koncepcji i architektury instalacji AKPiA, teletechnicznych i elektroenergetycznych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe inżynierskie (automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • znajomość zagadnień standardów i protokołów komunikacyjnych modbus, rs-485, rs-232, iec 62056
  • uprawnienia SEP na średnie i niskie napięcie
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klienta
  • profesjonalizm w kontakcie z klientem przemysłowym
  • samodzielność w działaniu i umiejętność współpracy w zespole
  • otwartość na pracę na samodzielnym stanowisku o dużym zakresie decyzyjności w zakresie technicznym
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój
  • możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych
  • pakiet medyczny Medicover
  • bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
  • dostęp do firmowej biblioteczki
  • możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych
  • formę współpracy Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2022
Wyświetleń: 130