Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – infolinia przychodząca

Firma: TU Europa Życie SA miejsce pracy: Wrocław

Europa Ubezpieczenia jest jedną z najszybciej rozwijających się firm działających na rynku ubezpieczeń w Polsce. Firma działa od ponad 25 lat oferując klientom zróżnicowane produkty ubezpieczeniowe, wśród których znajdują się ubezpieczenia życiowe oraz majątkowe, takie jak ubezpieczenia nieruchomości, sportowe, turystyczne, a także ubezpieczenie wyświetlacza telefonu.

Największymi akcjonariuszami Europa Ubezpieczenia jest Talanx oraz Meiji Yasuda. Talanx to wywodząca się z Niemiec jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, prowadząca działalność w ponad 150 krajach świata. Meiji Yasuda to natomiast firma o blisko 140 letniej historii. Ubezpieczyciel wywodzi się z Japonii, działając obecnie w wielu krajach świata na trzech kontynentach.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – infolinia przychodząca
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Biuro Contact Center zajmuje się obsługą klientów przez prowadzony z nimi kontakt: telefoniczny, mailowy, czat.
  • Udzielanie informacji na temat posiadanych przez klientów ubezpieczeń w GU Europa
  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód/roszczeń przez telefon
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Call Center, telemarketing)
  • Dyspozycyjność. Nasze biuro czynne jest w godz. 8-20 oraz w sobotę w godz. 8-16. Oferta dotyczy pracy zmianowej 8h, od poniedziałku do piątku z dyżurami w wybrane soboty, zgodnie z uzgodnionym wcześniej grafikiem miesięcznym.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office – jest niezbędna do sprawnego wyszukiwania informacji w obsługiwanych przez biuro obsługi klienta systemach.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę
  • Świetną atmosferę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość poznania szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych oraz procesu ich przygotowywania i wdrażania na rynek
  • Dogodną lokalizację w centrum Wrocławia, nasze biura mieszczą się w Sky Tower
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych