kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SKP/051/KTR

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pełny etat)
  • Praca w spółce handlowo-usługowej będącej częścią stabilnej, międzynarodowej, produkcyjnej firmy izraelskiej
  • Praca w 2-osobowym zespole, w miłej i spokojnej atmosferze
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • Po uzyskaniu umowy na czas nieokreślony pracodawca oferuje prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel oraz programu Płatnik
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAGE Kadry i Płace
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu księgowości lub otwartość na zdobywanie wiedzy z zakresu księgowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Sporządzanie list wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Aktualizacja i administrowanie danymi w informatycznym systemie kadrowo-płacowym i w aktach osobowych zgodnie z przepisami prawa
  • Obsługa pracowników w zakresie sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach itp.
  • Sporządzanie raportów i analiz personalnych
  • Współpraca ze Specjalistą ds. BHP
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Monitorowanie przeterminowanych płatności od klientów - kontakt z klientami i wysyłanie wezwań do zapłaty
  • Rozliczanie różnic kursowych
  • Pomoc w prostych czynnościach księgowych np.: rejestrowanie korespondencji przychodzącej, przeliczanie i kompletowanie zagranicznych faktur zakupowych, sporządzanie faktur wewnętrznych itp.