kandydatów

Etat Koordynator projektów tłumaczeniowych

Firma: Translavic Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6952368, z dnia 2022-05-04

Translavic to biuro tłumaczeń pisemnych obsługujące klientów europejskich. Tłumaczymy kampanie reklamowe, instrukcje obsługi, raporty instytucji europejskich, podręczniki do nauki języków obcych, akty notarialne, wyroki sądowe, dokumentacje medyczne, katalogi mody, broszury firmowe… nie da się wszystkiego wymienić. Miliony słów rocznie na wszystkie języki europejskie.

Pasjonują cię języki obce? Jesteś wesołą osobą pełną energii, gotową na nowe wyzwanie zawodowe? Chcesz rozwijać się w profesjonalnym środowisku? Czekamy na Ciebie! Oprócz życiorysu przyślij koniecznie list motywacyjny, bo chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie oraz dlaczego chcesz u nas pracować.

Koordynator projektów tłumaczeniowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Centralną rolę w naszej firmie stanowią koordynatorzy projektów tłumaczeniowych. Zajmują się oni koordynacją całego procesu – od analizy zapotrzebowania klienta i plików do tłumaczenia, poprzez wycenę, zaplanowanie przebiegu prac, wybór odpowiednich tłumaczy i korektorów, po kontrolę jakości i dostawę do klienta. Czuwanie nad przebiegiem procesu, sprawna komunikacja często z 50 zaangażowanymi tłumaczami i korektorami na raz, kontakt z klientem, pilnowanie terminów – to kluczowe zadania, z którymi codziennie ma do czynienia koordynator projektu.

Wymagania

  • Ukończone studia lingwistyczne
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. niderlandzkiego, francuskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się warunki
  • Silna osobowość
  • Umiejętność przekazywania informacji i dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, również przez telefon
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy z domu
  • Dostęp do najnowszych technologii, możliwość rozwoju
  • Przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym otoczeniu
  • Międzynarodowy zespół
  • Pakiet medyczny w centrum Enel-med
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne ubezpieczenie zbiorowe
  • Dodatek urlopowy w wysokości 8% wynagrodzenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-05-2022
Wyświetleń: 211