kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Dla-Przemyslu.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6951849, z dnia 2022-05-04

Dla-Przemyslu.pl specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów (odbojnice stalowe, lustra przemysłowe, słupki wygrodzeniowe, progi i ograniczniki parkingowe).

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. W 2018 r., 2019 r. i 2020 r. nasza praca nagrodzona została prestiżowym tytułem dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży e-commerce (E-Gazele Biznesu). W 2021 r. sklep Dla-Przemyslu.pl otrzymał wyróżnienie w konkursie Gazele Biznesu.

Posiadamy europejski certyfikat Trusted Shops. Od 2018 r. sponsorujemy wrocławską drużynę żużlową - WTS SPARTA Wrocław.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.
  • Tworzenie sprawozdań finansowych
  • Nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi
  • Przygotowywanie listy płac
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu
  • Współpraca z organami podatkowymi i instytucjami zewnętrznymi
  • Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych i finansowych

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu Prawa pracy, podatku dochodowego i podatku VAT
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów
  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz Subiekt GT
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w ustalonych godzinach, biuro mieści się przy ul. Jerzmanowskiej we Wrocławiu
  • Umowę o pracę, pełny etat
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym zespołem w nowoczesnej przestrzeni biurowej
  • Możliwość doskonalenia umiejętności w obszarze rachunkowości
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej