kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie | Numer ref.: SOK/049/ACZ

Oferta:

  • Praca na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. niemieckiego - C1 i j. angielskiego - min. B1/B2
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firmę - możliwość pracy w systemie hybrydowym

Zadania:

  • Obsługa posprzedażowa klientów B2B
  • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień
  • Przygotowanie raportów

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Młodszy Specjalista ds. analizy kontraktów z j. angielskim w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie 22-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie 22-07-2022
Etat Operator maszyn pakujących w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Siechnice 21-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-04-2022
Wyświetleń: 166