kandydatów

Etat Kierowca kat. "C"

Firma: Mateus Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma Mateus jest dostępna na polskim rynku od 30 lat. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem produktów typu "non-food" i "FMCG" dla stacji benzynowych na terenie całej Polski. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, stałym wzrostem obrotów i zwiększającą się liczbą odbiorców, poszukujemy profesjonalnego kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. "C"
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • dystrybucja towarów na terenie całego kraju
  • rozładunek dostaw
Wymagania:
  • posiadanie odpowiedniej kategorii prawa jazdy C
  • orzeczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy
  • zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • umiejętność obsługi tachografu cyfrowego
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów transportowych
  • kontrola ilościowa wydawanych towarów
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • możliwość stabilnej, długoletniej współpracy z firmą będącą liderem w swoim segmencie rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w zgranym zespole wieloletnich pracowników firmy, cenionych za kompetencje i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Mateus Sp. z o.o. siedzibą w Ząbkach zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Spółka informuje, że:
Administratorem Pani/a danych jest Mateus Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkach, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera, 05-091 Ząbki. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/a zgody, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od dnia otrzymania oferty pracy. Podanie danych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe, zgodnie z treścią ustawy Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. oraz aktów wykonawczych, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych. Podanie niepełnych danych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie analizy aplikacji. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty zapewniające administratorowi obsługę z zakresu medycyny pracy oraz IT. Przysługują Pani/u następujące prawa: prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego administrator dokonał na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.