kandydatów

Etat Pracownik biura

Firma: Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6664146, z dnia 2022-03-10

Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa

POLSKIE STOWARZYSZENIE MYKOLOGÓW BUDOWNICTWA JEST JEDYNĄ W KRAJU ORGANIZACJĄ SKUPIAJĄCĄ LUDZI ZAJMUJĄCYCH SIĘ OCHRONĄ BUDYNKÓW PRZED GRZYBAMI I OWADAMI, KONCENTRUJEMY SIĘ NIE NA ICH ZWALCZANIU A ODPOWIEDNIEJ DOIAGNOSTYCE I OCENIE PRZYCZYN. STOWARZYSZENIE POWSTAŁO W 1971 ROKU I SKUPIA OKOŁO 400 CZŁONKÓW Z CAŁEGO KRAJU, W TYM RZECZOZNAWCÓW I SPECJALISTÓW W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA MYKOLOGICZNEGO I OGNIOWEGO BUDYNKÓW ORAZ OCHRONY OBIEKTÓW BUDOWLANYCH PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM WILGOCI I ORGANIZMÓW NIEPORZĄDANYCH.

Pracownik biura

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 1/3/2022

Opis stanowiska

Praca w biurze na ½ etatu w godzinach od 9 do 13. W jeden dzień tygodnia mogą to być godziny inne, wspólnie ustalone.  Szukamy osoby potrafiącej obsługiwać proste standardowe programy  komputerowe: word, excel, prosty program do fakturowania i wystawiania umów. Do podstawowych codziennych obowiązków pracownika należy odbieranie telefonów pisanie maili, skanowanie dokumentów i przesyłanie do księgowości. Czasem jakieś prace redakcyjne nad tekstem. Nie jest to praca uciążliwa, można ja zazwyczaj wykonać (jak się jest osobą zorganizowaną) w 1-2 godzinny dziennie.  Trzeba być jednak obecnym przez 4 godziny. Dwa razy w roku przez 2-3 tygodnie pracy jest rzeczywiście na 4 godziny dziennie. Jeśli więcej to premiujemy to dodatkowym wynagrodzeniem lub dniem wolnym. Biuro jest do indywidulanej dyspozycji, w centrum Wrocławia przy ul. Tęczowej. Jest to stowarzyszenie naukowo branżowe, nie płacimy zbyt dużo. Dlatego szukamy kogoś, kto ma wolny zawód i np. potrzebuje stałych świadczeń zusowskich, jest studentem, może emerytem lub rencistą. Szukamy kogoś kto może mniej zarobić, ale cieni wolny czas  spokój, miłą atmosferę i stabilność.

Wymagania

Umiejetność obslugi komputera, miLe widzine doświadczenie księgowe, nie jest to jednak konieczne.

Oferujemy

Po okresie próbnym stała umowa o pracę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-03-2022
Wyświetleń: 216