kandydatów

Etat Proofreader

Firma: Communication Art miejsce pracy: Wrocław

Charakter pracy:

Zdalnie/stacjonarnie

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
Proofreader

Poszukujemy do swojego zespołu osoby z niebywałym wyczuciem językowym, lekkością tworzenia tekstów i głową pełną pomysłów.
Jeśli uważasz, że słowa mają moc – ta oferta jest dla Ciebi

Oczekujemy od Ciebie:
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: polonistyka, edytorstwo, dziennikarstwo lub kierunki pokrewne)
  • bardzo dobrej znajomości zasad poprawnej polszczyzny
  • dokładności i dbałości o detale
  • biegłej znajomości programów Microsoft Office
  • dostępu do stabilnego i szybkiego Internetu (w przypadku pracy zdalnej)
  • rzetelnego podejścia do powierzonych zadań
  • umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Twoim atutem będzie:
  • znajomość branży reklamowej
  • znajomość obsługi CMS
  • podstawowa znajomość Adobe Xd
  • umiejętność optymalizacji tekstów pod SEO
  •  znajomość języka angielskiego
  • umiejętność myślenia poza schematami
  • proaktywność i nieograniczona wyobraźnia
Zakres obowiązków
  • korekta i redakcja materiałów reklamowych
  • tworzenie krótkich i dłuższych tekstów (od haseł reklamowych po artykuły eksperckie)
  • dbałość o najwyższą jakość językową i merytoryczną tekstów
  • współtworzenie działu kreatywnego
  • współpraca z działem WEB i DTP
Osobom zatrudnionym oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, faktura
  • możliwość pracy zdalnej, w biurze lub hybrydowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stałe godziny pracy lub współpracę przy wybranych projektach
  • spotkania integracyjne
Communication Art spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Codzienna 60, 03-668 Warszawa