kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy HVAC

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy HVAC
Miejsce pracy: Środa Śląska | Numer ref.: PHA/051/MPY

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Rozwojowe stanowisko pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport
  • Laptop + smartfon
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia handlowe
  • Możliwość korzystania z ZFŚS
  • Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane budowlane, instalacyjne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prezentacji produktów, nowych projektów handlowych
  • Sprawne zarządzanie czasem i kalendarzem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Budowanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Aktywne śledzenie inwestycji na obszarze działania oraz aktywne prowadzenie bazy inwestycyjnej
  • Realizacja polityki handlowej firmy opartej na sprzedaży B2B (wyłącznie instalator/ wykonawca) oraz asortymentowej firmy
  • Realizacja budżetu sprzedaży
  • Organizacja szkoleń dla klientów firmy oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę