kandydatów

Etat Kreatywny Konstruktor Pojazdów

Firma: Zieta Prozessdesign sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Zieta Prozessdesign rozwija własną innowacyjną technologię FiDU polegającą na stabilizacji cienkich membran blaszanych poprzez deformację oraz jej aplikacji w nowoczesnej inżynierii, architekturze i designie. Poszukujemy osoby do zespołu badawczego:

Kreatywny Konstruktor Pojazdów
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • projektowanie konstrukcyjne i technologiczne karoserii i elementów łączeniowych z konstrukcją
  • projektowanie konstrukcyjne i technologiczne elementów ramy i konstrukcji samonośnej Body In White
  • projektowanie konstrukcyjne i technologiczne zawieszenia i układu kierowniczego
  • podstawowe prace w zakresie obliczeń numerycznych (MES)
  • wdrażanie prototypów konstrukcji i elementów do produkcji
  • analiza ekonomiczno-materiałowa na etapie prototypowania
  • analiza możliwości wykonawczych pod względem jakości i funkcji prototypów
  • czynny udział w pracach badawczych i pomoc w ich nadzorowaniu
  • optymalizacja formy i funkcji w odniesieniu do wyników z wykonanych badań dla prototypów
  • prace manualne w zakresie warsztatu
Poszukujemy:
  • wykształcenie min. wyższe techniczne
  • wiedza i doświadczenie z zakresu: budowa maszyn, technologia, materiałoznawstwo, projektowanie form lub elementów pojazdów, budowa zawieszenia i układu kierowniczego
  • umiejętność samoorganizacji,
  • łatwość i dynamiczność przyswajania wiedzy na temat nowych technologii,
  • umiejętność kosztorysowania procesów technologicznych i produktów,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu automotive jest dodatkowym atutem,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu metaloznawstwa dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie w fizyczne przełożenie założeń konstrukcyjnych i projektowych w wykonywanie prototypów pojazdów wykonanych w technologii FiDU
Oczekiwana znajomość programów:
  • znajomość CAD: najlepiej NX, Solidworks, ZWCad
  • Znajomość MES: najlepiej Simcenter
  • doświadczenie w programach Ansys, Hyperworks, Simulia będzie dodatkowym atutem
  • jeśli korzystasz z innych programów to napisz z jakich
Oferujemy:
  • pracę w branży kreatywnej, technologicznej i innowacyjnej
  • praca z zaawansowaną i innowacyjną technologią FiDU
  • możliwość rozwoju osobistego w zakresie konstruowania i obliczeń MES
  • pracę w projekcie z branży automotive i pokrewnych
Prosimy o zamieszczenie adnotacji w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Prosimy nazwać plik imieniem i nazwiskiem, z dopiskiem CV lub Portfolio. Im więcej o Tobie, tym lepiej.