kandydatów

Etat Technik Serwisu / Technik Serwisu Mobilnego

Firma: ARS SYSTEM FM Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6470439, z dnia 2022-02-02

Technik Serwisu / Technik Serwisu Mobilnego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy oraz stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem powierzonych budynków, ich instalacji i urządzeń
  • profesjonalna obsługa serwisowa maszyn i urządzeń budynkowych
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją, przeglądami i naprawami
  • wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń i instalacji budynkowych
  • terminowe i systematyczne dokonywanie prac konserwacyjnych (według harmonogramu)
  • diagnozowanie, usuwanie drobnych usterek i awarii oraz naprawa powierzonych maszyn i urządzeń
  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych
  • wykonywanie drobnych prac montażowych
  • sporządzanie wniosków o zakup części zamiennych, reklamacje, przeglądy
  • adekwatne raportowanie efektów pracy zgodnie z wymaganiami klientów
  • przestrzeganie zasad BHP na powierzonych obiektach
  • dbanie o powierzony sprzęt i mienie firmowe

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (specjalność: elektryka, automatyka, HVAC)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy,) systemów budynkowych (systemy elektryczne, HVAC, wod-kan.)
  • efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • uprawnienia SEP min. „E” grupa E1 do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV), grupa E2 oraz grupa E3
  • konieczne doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym, biurowym, handlowym lub magazynowym
  • na stanowisko Technika Serwisu Mobilnego konieczne czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stałych godzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie poszerzającej swoje usługi
  • przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika
  • Technikowi Serwisu Mobilnego zapewniamy samochód służbowy