Etat Specjalista ds. Windykacji / Mediacji w Kancelarii Prawnej

Firma: Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6441618, z dnia 2022-01-28

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o., zatrudnia zespół specjalistów z zakresu finansów, prawa, zarządzania i windykacji. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi na terenie całego Kraju jak i zagranicą. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom maksymalnie szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału znajdującego się w niespłaconych należnościach przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z kontrahentem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem działu windykacji związanym z nowymi projektami zleconymi przez Naszych klientów.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Windykacji / Mediacji w Kancelarii Prawnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • negocjowanie warunków spłaty zobowiązań z sektora gospodarczego (MSP) oraz konsumenckiego (B2C)
  • koordynacja działań w obszarze realizowanych projektów z obszaru zarządzania wierzytelnościami
  • reprezentowanie naszych Klientów w polubownym kontakcie telefonicznym z dłużnikami
  • nadzór nad terminowością ustalonych harmonogramów spłat

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze polubownej windykacji należności na rynku spraw gospodarczych (MSP) lub konsumenckich (B2C)
  • wysokich umiejętność negocjacji i argumentowania
  • wykształcenie min. średnie
  • determinacja w działaniu
  • nastawienie na realizację celów biznesowych
  • sprawna obsługa komputera w tym aplikacji CRM oraz pakietu MS Office
  • bardzo dobra komunikatywność oraz samodzielność w działaniu
  • dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub stałą umowę zlecenie
  • indywidualne i stabilne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizji (brak ograniczeń systemu prowizyjnego)
  • praca w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • cykliczne programy szkoleniowe podnoszące kwalifikacje z zakresu windykacji i prawa
  • realne perspektywy rozwoju i awansu zawodowego
  • dynamiczny zespół współpracowników chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • spotkania integracyjne, dzień owoca, dzień soku, kawa, herbata, napoje dla pracowników,
  • u nas nie obowiązuje dress code miłe i przyjemne zabawy i konkursy wpływające na atmosferę pracy,

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-01-2022
Wyświetleń: 214