kandydatów

Etat Asystent projektanta

Firma: Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6396294, z dnia 2022-01-20

Należymy do czołówki biur projektowych z branży urbanistycznej. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Zakres naszego działania obejmuje cały kraj gdzie współpracujemy z organami administracji publicznej, jak również z inwestorami prywatnymi. Zatrudniamy projektantów i specjalistów z takich dziedzin jak: architektura, urbanistyka, geodezja, ochrona środowiska, ochrona zabytków, infrastruktura techniczna, drogownictwo, ekonomia, prawo, szacowanie nieruchomości. Głównym celem naszego działania jest promowanie zrównoważonego rozwoju jako drogi w kreowaniu ładu przestrzennego.

Jeśli przeglądasz tę ofertę to najprawdopodobniej szukasz rozwoju swojej kariery… do dzieła! Poszukujemy ambitnych i dynamicznych profesjonalistów, którzy będą otwarci na wyzwania i chętnie dołączą do naszego interdyscyplinarnego zespołu.

Asystent projektanta

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac przy projektach urbanistycznych takich jak:
  • miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,
  • studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
  • decyzje warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,
  • dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych w terenie wraz z dokumentacją,
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji formalno prawnej,
  • prowadzenie rozmów z kontrahentami i innymi uczestnikami projektu w zakresie merytorycznym projektu urbanistycznego.

Wymagania

  • znajomości zagadnień z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego,
  • znajomości oprogramowania CAD/GIS,
  • umiejętności komunikacji i jasnego wyrażania myśli,
  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kategorii „B”,
  • mile widziane doświadczenie projektowe.

Oferujemy

  • ciekawą i niepowtarzalną pracę w interdyscyplinarnym zespole,
  • wyzwania wymagające nieszablonowych rozwiązań,
  • system pracy kameralny w naszym biurze,
  • system szkoleń,
  • wspieranie rozwoju indywidualnego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • progresywne wynagrodzenie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 239