kandydatów

Etat Tester Manualny Oprogramowania

Firma: Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Najszybciej rozwijająca się firma brokerska na rynku.

Nasza Strategia oparta na misji „Zawsze Po Twojej stronie” odzwierciedla działania jakie podejmujemy w imieniu naszych Partnerów.

Gwarantujemy Ci pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole z możliwością awansów
i samorealizacji. Nie czekaj i zostań ambasadorem naszej marki!

Tester Manualny Oprogramowania
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • testowanie manualne (desktop, web, mobile);
  • testy funkcjonalne, testy integracyjne, testy API, testy na bazie danych;
  • raportowanie błędów;
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz ich analiza;
  • dokumentowanie wyników testów;
  • współpracę z deweloperami, analitykami oraz biznesem przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności;
  • koordynację oraz wsparcie testów akceptacyjnych (UAT);
  • przygotowanie raportów z testów;
  • udział w zarządzaniu środowiskami testowymi.
Nasze wymagania
  • minimum roczne doświadczenie w testowaniu aplikacji biznesowych - warunek konieczny;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
  • doświadczenie w definiowaniu przypadków i scenariuszy testowych;
  • praktyczna znajomość procesów i zagadnień testowania oprogramowania;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • doświadczenie w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej;
  • umiejętność diagnozowania, opisywania i rozwiązywania problemów;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • pozytywne podejście do pracy i dobra komunikacja z ludźmi;
  • podstawowa znajomość języka T-SQL;
  • podstawowa znajomość REST API i JSON;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.