kandydatów

Etat Główny księgowy / Główna księgowa

Firma: 9AND7 SP Z O O miejsce pracy: Wrocław

Spółka 9AND7 zajmuje się obrotem nieruchomości i kompleksową rewitalizacją kamienic.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Główny księgowy / Główna księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie rachunkowości jednostki;
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi;
  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;
  • sporządzanie list płac i raportów ZUS;
  • sporządzanie okresowych sprawozdań budżetowych, raportów, zestawień i analiz;
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności analityczne;
  • reprezentowanie firmy przed Urzędami;
  • ścisła współpraca z Kierownikami i pracownikami;
  • kontrola nad pracownikami ze wszystkich działów Spółki;
  • obsługa finansowa Spółki - tworzenie zestawień kosztowych, kontrola zapisów księgowych, rozliczanie projektów.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego w Spółkach z o.o. w firmie o profilu budowlanym - warunek konieczny;
  • samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu, zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów;
  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw;
  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • gotowość podjęcia zatrudnienia w ramach prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.
Kandydatom oferujemy:
  • dobre i stabilne warunki współpracy;
  • pracę w zgranym i inspirującym zespole;
  • współpracę w międzynarodowych projektach luksusowych nieruchomości;
  • możliwość rozwoju zawodowego w kontakcie ze światowymi trendami;
  • preferowana współpraca B2B, ew. inne formy do uzgodnienia;
  • praca na ¼ etatu.
Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."